Zástupce ředitele Lesní správy pro výrobu

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Arcibiskupství pražské.

Více informací o naleznete www.apha.cz.

Náplň práce:
• řízení lesnických činností na svěřeném majetku
• naplňování strategických plánů a politiky zaměstnavatele
• analytická činnost a tvorba koncepcí správce lesa, tvorba vnitřních norem
• kontrolní činnost na svěřeném úseku
• uplatňování a kontrola lesní legislativy, myslivosti, ochrany přírody, BOZP

Požadujeme:
• VŠ lesnického nebo ekonomického zaměření
• odborná praxe 10 let, z toho min. 5 let na pozici vedoucího zaměstnance
• profesionální komunikace s obchodními partnery a úřady
• schopnost týmové spolupráce a vedení týmu
• spolehlivost, preciznost, samostatnost a flexibilita
• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
• znalost anglického nebo německého jazyka
• řidičské oprávnění skup. B, vysoká uživatelská znalost MS Office
Výhodou:
• orientace v církevním prostředí

Nabízíme:
• adekvátní mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity
• služební byt a vozidlo k soukromým účelům
• rozvíjení a zdokonalení v oboru
• aktivní účast na výkonu práva myslivosti
• práci v terénu mimo kancelář
• práci v příjemném prostředí a rozvíjejícím se kolektivu

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s motivačním dopise a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: augustina.vankova@apha.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 8. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 7. 2021, 10:39

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Finance, Management, Zemědělství a lesnictví
Plat
Lokalita
Praha