Zámečník - náborový příspěvek 20 000 Kč

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost ACO Industries k.s. - lídra na světovém trhu s odvodňovací technikou.

Více informací o společnosti naleznete na www.aco-industries.cz.

Náplň práce:
• provádí zámečnické práce
• obsluhuje jednoúčelová výrobní zařízení, pracuje s přípravky a ručním nářadím
• provádí nastavování a seřizování výrobních zařízení, nástrojů a přípravků, podle výrobní dokumentace a postupů
• obsluhuje robotizovaná výrobní zařízení
• Provádí kontrolu vyrobených dílů, podle výkresové dokumentace a kontrolních postupů
• v požadovaném rozsahu zaznamenává výrobní, technická a technologická data do ERP a MES systémů
• provádí údržbu strojů, nástrojů a zařízení
• provádí běžný úklid pracoviště
• vykonává další práce a činnosti podle pokynů nadřízeného v rámci své funkce

Požadujeme:
• SOU/SOŠ, nejlépe technického oboru
• praxe výhodou, případně zaučíme
• znalost čtení výkresové dokumentace
• samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
• řemeslná zručnost

Nabízíme:
• smlouva na dobu neurčitou
• dotované závodní stravování
• příspěvek na dopravu
• 5 týdnů dovolené
• výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
• výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
• společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy…
• firemní chata v Orlických horách
• přátelské a neformální pracovní prostředí
• možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
• zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Místo práce: Přibyslav - Havlíčkův Brod

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prace@aco.cz nebo tel. kontakt 569 491 204, 724 011 733.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 4. 2021, 13:31

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Vysočina