Zahradník / technik - možnost i zkráceného úvazku

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Matouš Hydroponie s.r.o. - specializuje se na ozelenění interiérů, výsadbu stromů do interiérů, instalaci zelených stěn a mechových obrazů. Dodávky po celé ČR a na Slovensku. Údržba a ošetřování vysazených rostlin u zákazníků. Více informací o společnosti naleznete na www.hydroponie.cz.

Náplň práce:
• realizace výsadeb
• instalace zelených stěn
• servis a údržba
• služební cesty
• řízení motorových vozidel (osobní nebo dodávka)
• zelené stěny – práce ve výškách (1,5 – 5 m)
• komunikace se zákazníky během servisu

Požadujeme:
• zahradnické vzdělání (není podmínkou)
• zručnost
• práce v malém kolektivu – všestrannost, flexibilita, nasazení a pečlivost při práci
• reprezentativní vystupování u zákazníků
• ŘP B
• řidičský průkaz na VZV - vítán

Nabízíme:
• možnost i zkráceného úvazku
• pracoviště se sociálním zázemím na adrese Čestlice 271
• klouzavá pracovní doba
• malý kolektiv
• pestrá pracovní činnost
• měsíční mzda
• příspěvky na PP
• životní pojistky
• Sodexo Multicard, stravenky 120 Kč i příspěvek na volný čas

Místo práce: Praha/Čestlice 271, celá ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 2. 2019, 13:51

Obor
Ostatní
Plat
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP