Výzkumný pracovník / pracovnice v oboru mikrobiologie vody

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřením na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Náplň práce:
• Práce v laboratoři mikrobiologie vody - provádění molekulárně-biologických (izolace NK, RT-qPCR, aj.) a kultivačních metod
• Odběry vzorků vod a jiných matric
• Řešení výzkumných projektů a komerčních zakázek
• Vývoj a zavádění metod, publikační činnost, prezentace výstupů
• Další práce související s výzkumnou činností

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání v oboru mikrobiologie nebo příbuzných oborech s vazbou na životní prostředí
• Počítačové dovednosti (MS Office - Excel, Word)
• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
• Ochota učit se novým věcem
• Anglický jazyk
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Zajímavá a různorodá náplň práce
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: možný od ledna 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 1. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 12. 2021, 08:45

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Věda a výzkum
Plat
Lokalita
Praha