Vývojář - vhodné i pro absolventy - Ostrava

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ostravská společnost SCADA Servis s.r.o., dodavatel MES systému pro podporu efektivity řízení průmyslových podniků.

Náplň práce:
• tvořivý vývoj software, nikoliv pouhé generování zdrojového kódu
• práce v týmu, který sdílí znalosti a zkušenosti
• můžete zapojit svou osobní invenci a zapojit se také do analýzy požadavků a potřeb zákazníka, jejíž poznatky budou následně předávány týmu

Požadujeme:
• VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• aktivní práce na svém profesním i osobnostním rozvoji
• samostatnost (v případě junior pozice časem) samostatnou vývojářskou a analytickou činnost na projektech
• schopnost komunikovat se zákazníkem
• touha dále se vzdělávat
• klíčové dovednosti, odborné znalosti:
o C#.NET a práce v MS Visual Studio
o MS SQL (případně jiné DB)
Nabízíme:
• práci na HPP
• nadstandardní technické zázemí (IT infrastruktura, SW nástroje)
• podpora profesního růstu (certifikace, školení)
• možnost pružné pracovní doby
• seberealizace při vedení projektu
• prostorné kanceláře pro 3 – 4 kolegy
• pravidelné finanční odměny na základě výsledků společnosti
• příspěvky na dovolenou a jazykové kurzy
• stravenky, služební notebook, smartphone, …

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jobs@scadaservis.cz

Platnost inzerátu končí 7. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 7. 1. 2020, 09:55

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj