Vývojář elektronických zařízení - vhodné i pro absolventy

ELEKON je součástí mezinárodní skupiny MOBATIME, významného světového dodavatele zařízení pro měření, synchronizaci a zobrazování času. Pro naše zákazníky, kterými jsou provozovatelé veřejné dopravy, stavební společnosti, školy, nemocnice, velká města i malé obce vyvíjíme, vyrábíme a spravujeme veřejné hodiny a informační systémy pro cestující.
Vyznáváme hodnoty svobodné firmy. Naše firemní kultura je založena na respektujícím přístupu ke spolupracovníkům. Umíme Vám poskytnout volnou pracovní dobu, možnost práce z domova, neomezenou dovolenou, určování vlastní odměny. Nemluvíme o benefitech, ale o nedílné součásti práce a života. Dáme Vám tolik volnosti, kolik umíte unést.
Hledáte uplatnění spíše v menším kolektivu než ve velké korporaci? Nechcete pouze plnit úkoly přidělené nadřízeným, ale sami si určovat denní náplň práce? Je pro Vás důležité, aby Vás práce bavila? Těšíme se na Vás!

Více informací na www.mobatime.cz.

Náplň práce:
• návrh, oživování a ladění elektronických obvodů
• kompletní testování HW nových zařízení před zavedením do výroby
• návrh desek plošných spojů s využitím moderních návrhových SW

Požadujeme:
• neobejdete se bez dobrých znalostí současných elektronických součástek a elektronických obvodů
• zkušenosti s obsluhou běžných měřících elektrotechnických přístrojů - osciloskop, spektrální analyzátor, generátor funkcí, čítač
• středně pokročilá znalost anglického jazyka je pro tuto práci nezbytností
• potřebnými vlastnostmi jsou pečlivost, zodpovědnost a smysl pro týmovou práci
Výhodou:
• zkušenosti s vývojem a výrobou zařízení slaboproudé elektrotechniky
• zkušenosti s návrhem plošných spojů
• zkušenosti s programováním embedded zařízení
• základní znalost výrobních technologií SMT
• zájem o nové technologie
• vzdělání není rozhodující, absolvování elektrotechnického oboru však může představovat výhodu

Nabízíme:
• svobodnou firemní kulturu a respektující přístup k zaměstnancům
• moderní přístrojové vybavení vývojové laboratoře
• typ pracovní smlouvy: pracovní smlouva, práce na ŽL/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
• benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, dovolená více než 5 týdnů, možnost delšího neplaceného volna, vlastní organizace náplně práce
• plat: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Místo práce: Brněnská 411/15, Vyškov - Vyškov-Město

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: milan.lukac@mobatime.cz
Vytvořeno: 23. 4. 2020, 08:54

Obor
Informační technologie, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP