Vykonavatel soudního exekutora

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vykonavatele soudního exekutora pro Severočeský kraj.

Více informací o společnosti naleznete na www.exekutor-ltm.cz.

Náplň práce:
• práce v terénu
• provádění místních šetření, soupisů movitých věcí
• vymáhání pohledávek

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora - výhodou
• spolehlivost, samostatnost
• vysoká komunikační schopnost
• odolnost vůči stresu
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz sk. B
• znalost práce na PC
• bydliště v Litoměřicích a okolí

Nabízíme:
• pružnou pracovní dobu
• pracovní smlouvu na dobu určitou - jeden rok, poté již pokračování v pracovním poměru na dobu neurčitou
• motivační finanční ohodnocení - mzdové rozpětí 35 000 - 50 000 Kč/měsíc - základní fixní mzda + pohyblivá složka mzdy
• čtvrtletní odměny
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• služební automobil
• notebook

Místo práce: sídlo spol. Litoměřice - práce v Severočeském kraji

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s fotografií a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@exekutor-ltm.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 27. 8. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 7. 2022, 14:08

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Právo
Plat
35 000 - 50 000 Kč/měsíc
Lokalita
Litoměřice