Všeobecná sestra / zdravotnický záchranář na Oddělení akutní kardiologie Kliniky kardiologie

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Klinika kardiologie IKEM poskytuje nejkomplexnější péči o pacienty se srdečními a cévními chorobami v České republice.

Na tomto pracovišti se léčí onemocnění jako ischemická choroba srdeční, arytmie, srdeční selhání, kardiomyopatie, chlopenní vady, vrozené srdeční vady, infekční endokarditida, nádory srdce, plicní embolie, disekce aorty, synkopy a další. Lékaři-specialisté mají přístup k nejmodernějším diagnostickým i léčebným metodám.

Náplň práce:
• starost o pacienty se srdečně-cévními obtížemi

Požadujeme:
• SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru
• časová flexibilita a ochota sloužit ve směnném provozu
• PSS, ARIP výhodou
• vysoce zodpovědný přístup
• schopnost samostatného rozhodování
• asertivita, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• zajímavou, samostatnou práci na špičkovém, vysoce specializovaném pracovišti

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@ikem.cz nebo tel.: 739 387 246.

Více informací o společnosti naleznete na www.ikem.cz.
Kompletní seznam volných pracovních míst naleznete na https://www.ikem.cz/cs/kariera/a-3154/.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 21. 8. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 7. 2021, 14:47

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Praha