Všeobecná sestra - EEG laboratoře - plný nebo částečný úvazek

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek, největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.

Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Více informací o společnosti naleznete na https://www.poliklinikaprosek.cz.

Náplň práce:
• poskytování ošetřovatelské péče v EEG laboratoři

Jedná se o samostatnou práci s dospělými i dětmi, příjemné pracovní prostředí vybavené moderním přístrojem.

Požadujeme:
• vzdělání v oboru všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb.
• NUTNÝ specializační kurz a praxe

Nabízíme:
• práci na plný nebo kratší úvazek (případně DPP, DPČ) - úvazek a rozvržení pracovní doby dle dohody
• stabilní práci v jednosměnném provozu, příjemný kolektiv
• benefitní program - např.: příspěvek na stravování, dovolenou, kulturu, penzijní připojištění, masáže. 5 týdnů dovolené. 3 dny Sick days (zdravotní volno), podpora vzdělávání
• možnost zajištění ubytování

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě zájmu kontaktujte hlavní sestru paní Mačákovou: macakova.m@poliklinikaprosek.cz, tel. 604 217 304, 266 010 179 (206).
Informace případě podá pí Prchalová, personální odd., tel.: 266010106, e-mail: prchalova.o@poliklinikaprosek.cz

Platnost inzerátu končí 19. 7. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 6. 2020, 09:50

Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Středočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP