Vrchní servírka / číšník - Luhačovice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým jsou Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny SPA & WELLNESS NATURE RESORTS, největší lázně na Moravě, největší zaměstnavatel v Luhačovicích.

Náplň práce:
• organizace a řízení prací číšníků ve stravovacím provozu
• rozpisy služeb
• kontrola dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů

Požadujeme:
• min. vyučen v gastro oboru nebo střední hotelová škola
• praxe v oboru podmínkou
• schopnost vést kolektiv
• smysl pro organizaci, kreativitu a samostatnost
• komunikativnost, profesionální přístup, příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty

Nabízíme:
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 5 000 - 10 000Kč
• plat v rozmezí 22 200 - 25 000Kč dle délky praxe
• zázemí a stabilitu silné společnosti
• pracovní poměr na HPP
• pracovní dobu jen 37,5h/týden
• 25 dnů dovolené
• mzdu dle Zákoníku práce včetně všech příplatků
• zaměstnanecké ubytování za výhodné ceny
• pracovní oděv i obuv
• podporu dalšího odborného vzdělávání a kariérní růst
• zaměstnanecké stravování – snídaně 6Kč, obědy 30Kč, večeře 18Kč
• příspěvek na penzijní připojištění
• výhodné výměnné rekreační pobyty
• zdarma účet u KB
• slevy u obchodních partnerů

Místo práce: Luhačovice

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 7. 2019, 11:33

Obor
Pohostinství
Plat
Lokalita
Zlín