Vedoucí technologie / technolog - vhodné i pro absolventa

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o., s více jak 60 letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializující se na zakázkovou výrobu strojů podle vlastní a dodané dokumentace. Hlavní náplní společnosti je výroba zařízení pro automatizaci manipulace s plechy k laserovým pálícím strojům, sklářské a pekařské pásové pece. Okolo 80% produkce je určeno na export. Ve firmě pracuje 170 zaměstnanců ve 2 výrobních závodech ve Znojmě.

Další podrobnosti o společnosti naleznete na www.sszn.cz.

Náplň práce:
• tvorba technologických postupů pro zámečnické práce, svařované konstrukce
• výpočty a stanovení časových norem
• volba vhodných pracovních nástrojů, přípravků
• úzká spolupráce s výrobním úsekem a oddělením konstrukce

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru (strojní) - vhodné i pro absolventa
• znalost technologií zámečnických prací, svařování
• schopnost čtení a tvorby technické dokumentace
• znalost MS Office (Excel, Word)

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení od 30.000 do 45.000 Kč podle zkušeností a praxe
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií
• kreativní práci při hledání výrobních postupů
• možnost odborného růstu a zvyšování kvalifikace
Benefity:
• pravidelný růst mezd
• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem
• měsíční odměny za dosaženou produktivitu
• mimořádné odměny
• zvýšené příplatky za přesčasovou práci
• pravidelné roční odměny
• týden dovolené navíc
• řada příspěvků k životním a pracovním výročím
• stravování ve firmě včetně příspěvku na stravování
• po zkušební době bezúročné půjčky zaměstnancům
• zvýhodněné mobilní tarify na volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Místo práce: Hlavní 136/34, 669 04 Znojmo-Přímětice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@sszn.cz.

Další informace na telefonním čísle personálního oddělení 515 282 315.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 5. 2021, 10:05

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj