Vedoucí stavebního střediska - pro Zlínský a Jihomoravský kraj

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je POZIMOS, a.s.

Náplň práce:
• organizuje činnosti stavebního střediska tak, aby byly co nejefektivněji realizovány stavební zakázky, přidělené středisku
• zodpovídá za plnění smluvních závazků společnosti vůči objednatelům stavebních zakázek. Zodpovídá za plnění smluvních závazků
• řídí činnosti přípravy a výroby stavebního střediska, spojené zejména s výběrem dodavatelů a subdodavatelů a předkládá výrobnímu řediteli výsledky výběrových řízení ke schválení.
• účastní se kontrolních dnů staveb
• zodpovídá za plnění záručních povinností na jednotlivých zakázkách, tj. za odstraňování reklamovaných vad
• účastní se porad rozšířeného vedení společnosti a rozborů výsledků hospodaření stavebního střediska
• vedoucí stavebního střediska je zodpovědný za komplexní chod a funkci stavebního střediska

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• autorizace
• bezúhonnost
• praxe min. 5 let na obdobné pozici ve stavební výrobě
• vynikající organizační schopnosti
• zodpovědnost, flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, loajalitu
• schopnost řídit a vést pracovní kolektiv

Nabízíme:
• plat dle praxe a výsledků plus podíl na zisku
• služební telefon, služební auto i k osobnímu užívání
• případně ubytování zdarma
• cestovní náhrady (diety)
• 5 týdnů dovolené
• stravenky

Místo práce: pracoviště v sídle společnosti ve Zlíně

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 10. 2019, 11:18

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Zlínský kraj