Vedoucí stavby - elektro

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Synett s.r.o. se sídlem Hudcova 532/78b, Brno - Medlánky.

Náplň práce:
• vedení stavby, koordinace činnosti vlastních zaměstnanců i subdodavatelů
• kontrola průběhu výstavby oproti technické dokumentaci a termínům
• vedení dokumentace stavby
• příprava a kontrola podkladů pro předání realizovaných zakázek

Požadujeme:
• vzdělání: ÚSO s maturitou popř. vyučení v oboru elektro
• kvalifikaci dle vyhl. č.50/1978
• řidičské oprávnění sk. B
• zkušenosti s vedením staveb, orientace ve výkresové dokumentaci
• organizační a komunikativní schopnosti
• znalost práce na PC a s MS Office

Nabízíme:
• trvalý pracovní poměr, jednosměnný provoz
• hodnocení dle praxe, vzdělání, výkonu a šířky specializace
• diety (montáže celá ČR)
• služební automobil, mobilní telefon, notebook, veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení
• vzdělávací kurzy a školení

Místo práce: provozovna Vyškov, Žerotínova 727/2 - montáže po celé ČR

Termín nástupu: možný ihned případně dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 601 374 233.

Platnost inzerátu končí 11. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 10. 2019, 10:45

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha