Vedoucí provozu - Chýnov

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Škrobárny Pelhřimov, a.s. - zabývající se výrobou a prodejem škrobárenských výrobků.

Více informací o společnosti naleznete na www.skrobarny.com.

Náplň práce:
• řídí a organizuje činnost na provoze
• koordinuje výrobní a provozní činnost s ostatními navazujícími oblastmi provozu:
o doprava, zásobování, odbyt, organizace dělby práce, zajišťování odměňování a prvotní personalistické úkony na provoze
• odpovídá za příjemku, správné uskladnění a identifikovatelnost nakupovaných surovin materiálů
• řídí materiálový tok rozpracované a dokončené výroby po kontrole
• zajišťuje identifikovatelnost a sledovatelnost výrobku v celém výrobním procesu
• plní úkoly stanovené plánem výroby provozu
• dodržuje stanovené technické a ekonomické parametry výroby
• sestavuje týdenní plány výroby v součinnosti s VN
• nasazuje pracovníky s odpovídající kvalifikací
• vystavuje výrobní listy, používá odpovídající výrobní zařízení a měřidla
• zadává údaje o výrobě a spotřebě surovin do informačního systému
• odpovídá za uskladnění a expedici výrobků
• odpovídá za dodržování pravidel systému kvality ISO a FSSC 22 000
• řídí hygienu a sanitaci provozu

Požadujeme:
• min. střední vzdělání s maturitní zkouškou (obor potravinářský, chemický nebo obory příbuzné)
• požadovaná praxe 1 až 3 roky v oboru nebo v oborech příbuzných
• samostatnost a manažerské schopnosti (organizování, plánování, kontrola, hodnocení, schopnost jednání s lidmi, samostatné rozhodování)
• odpovědnost
• znalost škrobárenského výrobního zařízení a technologie - výhodou
• ŘP sk. B
• znalost IS Helios - výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP
• odpovídající mzdové hodnocení

Místo práce: Nádražní 143, 391 55 Chýnov - okres Tábor

Termín nástupu: 1. 1. 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sekretariat@skrobarny.com nebo tel.: 565 301 811 - Eva Paclíková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 11. 2021, 14:19

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj