Vedoucí projektu - Mladá Boleslav

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zavedená obchodní společnost KUZO Partners, s.r.o., s dlouholetou působností v Mladé Boleslavi. V rámci nového realitního projektu, hledá novou kolegyni na pozici Vedoucí projektu.

Náplň práce:
• jednání s klienty a obchodními partnery
• jednání s dotčenými úřady a státní správou
• správa databází a související administrativa
• běžná denní administrace svěřených úkolů
• analýza dat a vytváření pravidelných reportů a podkladů pro jednání a porady

Požadujeme:
• SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• znalost práce s PC (Outlook, PowerPoint, Excel a Word)
• organizační a komunikační schopnosti
• zodpovědnost, samostatnost, profesionalita
• pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme:
• mobilní telefon a notebook
• práci v malém a přátelském kolektivu
• plný pracovní úvazek
• odpovídající mzdové ohodnocení
• 20 dní dovolené
• flexibilní pracovní doba
• zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace
• samostatnost a profesní rozvoj

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 5. 2019, 09:30

Obor
Administrativa, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
projektx 194
hppx 1279