Vedoucí oddělení kanceláře ředitele

Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa vedoucí oddělení kanceláře ředitele.

Více informací o společnosti naleznete na www.npcs.cz.

Náplň práce:
• řízení činností oddělení kanceláře ředitele (např. personalistika, vzdělávání zaměstnanců, správa interních předpisů apod.)
• správa dílčího rozpočtu oddělení
• nastavení a udržování vnitřního kontrolního systému dle požadavků zákona o finanční kontrole, ověřování jeho přiměřenosti a účinnosti
• zajišťování oblasti boje proti korupci dle protikorupčních dokumentů vlády a interního protikorupčního programu; identifikace a vyhodnocování korupčních rizik
• zajišťování oblasti poskytování právních služeb
• komplexní zajišťování oblasti výkonu spisové služby dle zákona o archivnictví a spisové službě
• nastavení a udržování systému zveřejňování smluv dle zákona o registru smluv
• aktualizace organizačního řádu
• ohlašování působnosti Správy NP v základním registru práv a povinností

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu právnického nebo ekonomického zaměření, příp. jiného zaměření s odpovídající praxí
• řidičské oprávnění skupiny B
• trestní bezúhonnost
• schopnost analytického myšlení
• velmi dobrá uživatelská úroveň práce s PC
• praxe ve veřejné správě - výhodou

Nabízíme:
• zajímavou práci ve státní příspěvkové organizaci zabývající se ochranou přírody v Národním parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce
• pružnou pracovní dobu
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci apod.)
• možnost profesního vzdělávání
• práci v příjemném prostředí

Platová třída: 11 - 12 v závislosti na náplni práce.

Výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo práce: Krásná Lípa

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucí oddělení kanceláře ředitele Ing. Kateřiny Sassmannové (tel. 737 276 862, k.sassmannova@npcs.cz).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem s uvedením e-mailové adresy a telefonu zasílejte nejpozději do 6. 2. 2023 na e-mail j.skalova@npcs.cz, do datové schránky u85x3zd, příp. poštou na adresu Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou posouzeny zaslané životopisy z hlediska splnění požadavků. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 6. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 1. 2023, 12:31

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Právo, Finance, Státní správa
Plat
Lokalita
Děčín