Vedoucí nákupu surovin

FRIALL s.r.o.

Jsme ryze česká firma, která vyrábí v jihočeském Táboře již více než 50 let mražené bramborové výrobky. Tradiční sortiment bramborových hranolků, vlnek a táborských kroket s jedinečnou recepturou je postupně rozšiřován o další bramborové výrobky. Posledních několik let vyrábíme bramborové výrobky pouze s použitím slunečnicového oleje. S našimi výrobky se setkáte v širší oblasti gastronomie, stejně tak v maloobchodní a velkoobchodní síti napříč Evropou. Výrobky společnosti Friall jsou populární i internetových prodejnách. V České republice jsme jedničkou na trhu mražených výrobků z brambor. Naším prvořadým cílem je vysoká kvalita vyráběných výrobků. Skvělá chuť našich výrobků je zaručena i tím, že se při výrobě zpracovávají pouze čerstvé brambory.

Více informací o společnosti naleznete na www.friall.cz.

Náplň práce:
• kompletní zajištění základních surovin pro společnost
• jednání a uzavírání kupních smluv
• organizace denních dodávek brambor
• organizace dopravy brambor
• řízení oddělení příjmu surovin
• poptávky a objednávky brambor
• řízení oddělení příjmu brambor

Požadujeme:
• min. ÚSO vzdělání
• samostatnost, spolehlivost
• práce na PC
• řidičský průkaz
• znalost AJ nebo NJ - podmínkou

Výhodou:
• praxe v nákupu

Nabízíme:
• stabilní práci ve stabilní společnosti
• 1 týden dodatkové dovolené
• stravenky ve výši 110 Kč za den
• čtvrtletní osobní ohodnocení
• odměny při pracovních i životních výročích
• osobní automobil pro služební i pro soukromé účely

Měsíční mzda po 3měsíčním zapracování: 50 000 - 55 000 Kč.

Místo práce: Soběslavská 2098, 390 02 Tábor 2

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tatana.hanouskova@friall.cz nebo tel.: 381 955 122 - Taťána Hanousková.

Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
50 000 - 55 000 Kč
Lokalita
Tábor