Vedoucí marketingu / Marketing Manager

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Zážitkové akademie s.r.o. (ZAK).

Více informací o společnosti naleznete na www.z-ak.cz.

Náplň práce:
Práce na svěřených projektech v rámci východní Evropy:

• zpracování koncepce marketingové stragie včetně plánování a vývoje
• vytvoření komunikační strategie (PR)
• kontrola marketingových aktivit na svěřených projektech ve východní Evropě
• vyhodnocování marketingových aktivit, vytváření nové strategie a zavádění optimalizace za účelem dosažení maximálního výsledku
• monitorování a kontrola dodržování centrální firemní identity a značky
• plánování marketingového rozpočtu v jednotlivých destinacích v úzké spolupráci s vedením Zážitkové akademie a Erlebnis akademie AG
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (zákaznický potenciál)
• získávání nových obchodních partnerů na jednotlivých projektech případně centrálně pro všechny
• odpovědnost za zavedení a rozvoj marketingových aktivit včetně business plánu na nových projektech do budoucna
• v rámci činnosti zodpovídá za vedení a koordinaci práce grafika v ZAK a vytváření databáze fotek a videí z nových projektů
• zajištění grafické a textové podpory v rámci tvorby nových edulkačních prvků na svěřených projektech
• příprava a distribuce materiálů pro prezentaci Stezek v nových destinacích (propagační sady, propagační materiály, předměty atd.) – uvnitř ZAK
• příprava prezentačních materiálů ZAK pro účely hledání nových destinací (videa, fotografie, prezentace apod.)
• flexibilita pracovních cest v ČR i zahraničí
• Implementace a vyhodnocení pozorování a analýz trhu a konkurence
• tisk a vnitřní tvorby tiskových zpráv a konferencí
• koordinace společných reklamních aktivit z několika míst (národních/mezinárodních)

Požadujeme:
• univerzitní vzdělání v oboru marketing/obchod výhodou
• prokazatelnou praxi min. 5 let na vedoucí marketingové a obchodní pozici v oblasti cestovního ruchu nebo služeb
• velmi dobré koncepční a operativní znalosti marketingu se zaměřením na digitální marketing a sociálních médií
• dobré technické a obchodní porozumění, silný smysl pro tržní příležitosti, zkušenosti s analýzou a hodnocením cílových trhů a zákazníků, silné dovednosti řízení marketingové a komunikační strategie
• kreativního managera se schopností inovovat
• pragmatický přístup k práci a koncepční myšlení
• aktivní a pozitivní osobnost se schopností budovat a udržovat pracovní a obchodní vztahy
• vyjednávací dovednosti, přesvědčivost a asertivitu
• vysoká míra odhodlání, flexibilita a odolnost, mobilita
• velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
• zkušenosti s řízením lidí

Nabízíme:
• hrubá mzda 67 500 Kč
• služební vůz
• notebook
• mobilní telefon

Místo práce: sídlo společnosti Hostivice - okres Praha-západ, popř. je k dispozici kancelář v Prachaticích

Termín nástupu: 1. srpna 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem v maximální dílce 1 normo strany v českém i anglickém jazyce a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: turkova@z-ak.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 7. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 6. 2021, 13:07

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Marketing, reklama, média
Plat
67 500 Kč
Lokalita
Středočeský kraj