Vedoucí manažer / manažerka marketingu a obchodu

Nejnovější historie Konstantinových Lázní se datuje od 1. května 1992 a je spojena se vznikem samostatné akciové společnosti Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. Poskytujeme lázeňskou léčbu, která je součástí zdravotní péče a celé spektrum rehabilitační péče rozšířené o indikace pohybového aparátu a o tak zvanou časnou rehabilitaci.

Náplň práce:
• tvorba produktů cestovního ruchu, tvorba a distribuce propagačních materiálů, tvorba marketingových plánů
• komunikace a PR organizace, s dodavateli a partnery z oblasti cestovního ruchu
• organizační zajištění prezentačních akcí, účast na veletrzích
• hledání nových obchodních příležitostí/vyhledávání nových příležitostí
• tvorba cenových nabídek
• prosazování obchodních zájmů společnosti
• zajištění běžného chodu obchodního úseku

Požadujeme:
• VŠ vzdělání - výhodou
• zkušenosti z cestovního ruchu (min. 3 roky)
• znalost cizího jazyka NJ/RJ/AJ
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• zkušenosti v oblasti kalkulací a tvorby cen
• výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• výborné organizační schopnosti, cit pro byznys/obchodní duch
• obsluha webových stránek, práce na sociálních sítích
• znalost grafických aplikací
• typografických pravidel a polygrafie – výhodou
• vkus a cit pro stylistiku
• příjemné a reprezentativní vystupování
• velmi dobré komunikační dovednosti
• pečlivost, spolehlivost, dodržování termínu, časová flexibilita

Nabízíme:
• rozmanitou náplň práce s možností osobního rozvoje a realizace
• možnost dalšího vzdělávání
• smluvní mzdu v odpovídající výši
• příspěvek na stravování
• možnost ubytování

Místo práce: Konstantinovy Lázně - okres Tachov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 29. 3. 2019, 11:51

Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj