Vedoucí divize průmyslových podlah a stavebních činností

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ČR Beton Bohemia spol. s r.o. se sídlem v Českém Krumlově - pření výrobce betonových směsí v oblasti jižních Čech. Firma je součástí nadnárodní skupiny Kirchdorfer Gruppe. Jako dlouholetý dodavatel transportbetonů má své pevné místo na stavebním trhu.

Náplň práce:
• obchodní činnost v oblasti působnosti firmy – zodpovědnost za plnění stanoveních cílů
• rozvíjení a udržování vztahů se stávajícími zákazníky / navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí
• vypracování cenových nabídek a zodpovědnost za cenovou politiku
• správa pohledávek
• úzká spolupráce s vedením společnosti
• spolupráce s obchodním oddělením a dalšími složkami společnosti
• reporting
• mapování konkurence a sledování trhu

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
• obchodní praxi – zkušenosti ve stavebním nebo podobném oboru - nutné
• vysoké pracovní nasazení, pečlivost, bezúhonnost
• dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• samostatnost, organizační schopnosti
• odpovědnost
• uživatelská znalost PC
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
• zaškolení, technickou a obchodní podporu
• portfolio stávajících zákazníků
• zajímavé finanční ohodnocení, roční odměny
• firemní automobil i pro soukromé využití, telefon, notebook
• příspěvek na stravování
• týden dovolené navíc
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek a dobu neurčitou
• zajímavou a motivující práci ve stabilní společnosti

Místo práce: Český Krumlov a provozovny společnosti

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vlastimil.vrana@crbeton.cz nebo kontaktujte na číslo 734 265 314 pro více informací.

Platnost inzerátu končí 5. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 10. 2020, 12:29

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj