Vedoucí call centra - Znojmo

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je NIKAL s.r.o. Společnost provozuje podnik prodávající speciální produkty pro domácnost a cestovní kancelář.
Pro-klientské služby, fér ceny a transparentní poradenství ji dostaly na první místo na českém trhu.

Náplň práce:
Pro naši podnikovou centrálu ve Znojmě hledáme pro budování a vedení call centra (In-/Outbound) vedoucího call centra.
• Správa a vedení call centra v organizační kultuře v přímém podřízení majitele firmy
• Převzetí odborného a disciplinárního vedení a rozhodování o přijetí budoucích zaměstnanců do pracovního týmu
• Zaručení pro-klientského servisu a vysokého standardu kvality
• Vedení a motivace pracovního týmu
• Provozní optimalizace procesů, mj. ve spolupráci s distribučním, marketingovým a IT oddělením
• Vytváření a vyhodnocování statistik, dohled nad KPI, schopnost samostatně pracovat, komunikace s vedením společnosti
• Pravidelná kontrola a optimalizace pracovních postupů a nákladové struktury

Požadujeme:
• Náležitá víceletá praxe ve vedoucí funkci event. manažerské zkušenosti v zákaznickém servisu / v oblasti call centra
• Ukončené studium nebo srovnatelná kvalifikace (směr: ekonomický, podnikatelský nebo ekonomicko-správní) nebo certifikace v oblasti dialog-marketingu, telemarketingu nebo call centra
• Skvělá orientace v oblasti prodeje a zákaznického servisu
• Analytické myšlení, sociální cítění, velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost prosadit nové výzvy
• Vysoká míra zodpovědnosti, podnikatelské myšlení, proaktivní přístup
• Velmi dobrá znalost němčiny a angličtiny

Nabízíme:
• Fixní plat 50.000,- Kč
• Velký prostor pro kreativní změny
• Pracovní pozici ve vedení firmy
• Semestrální provize z prodeje speciálních produktů pro domácnost
• Semestrální provize z prodeje zájezdů

Místo práce: Znojmo

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 1. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 12. 2017, 13:22

Obor
Ostatní
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj