Údržbář - správa budov, historické objekty v Praze

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Muzeum hlavního města Prahy.
Hledá do svých řad kolegu, který se bude aktivně podílet na správě a údržbě historických objektů v centru Prahy, a který bude součástí širšího týmu pro vnitřní činnosti muzea.

Náplň práce:
• údržbářské práce na objektech MMP
• podílení se na řešení havarijních situací samostatně a/nebo ve spolupráci s externími dodavateli
• odstraňování drobných závad např. ZTI, VZT, elektro a vyhrazených technických zařízení
• provádění drobných opravo poškozeného nábytku a vybavení
• stěhování drobného vybavení, případně zajišťovat ve spolupráci s externisty
• vedení knihy údržby objektů a provozních deníků jednotlivých technologií
• spolupráce s dodavateli při provádění činností

Požadujeme:
• vyučení v oboru elektro
• manuální zručnost
• znalost vyhlášky č.50/1978 Sb. min. §5
• částečná orientace v projektové dokumentaci (čtení výkresů)
• aktivní uživatel PC, MS Office - zejména Excel a Word
• samostatnost, spolehlivost
• řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat mezi našimi objekty

Nabízíme:
• úvazek 40 hodin týdně
• platové ohodnocení poplatné vašim zkušenostem a zároveň možnostem naší příspěvkové organizace v návaznosti na nařízení vlády č.564/2006 Sb. v aktuálním znění
• pružné uspořádání pracovní doby
• práci v centru Prahy
• možnost dalšího vzdělávání
• pozice není vhodná pro osoby s omezenou schopností pohybu - objekty MMP jsou památkově chráněné objekty, které většinou nemají bezbariérový přístup

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vybrané uchazeče pozveme na první kolo pohovorů, které se bude konat v týdnu od 4. 6. 2018.

Platnost inzerátu končí 18. 6. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 5. 2018, 14:34

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha