Údržbář - provozní elektrikář - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je hotel Holiday Inn Brno, mezinárodní hotel s 25 letou tradicí na brněnském trhu.

Náplň práce:
• zajištění správy, provozu a údržby elektrických zařízení, rozvodů objektu
• provádí opravy, preventivní a běžnou údržbu budovy a zařízení dle provozních potřeb (vč. údržbářských zámečnických prací)
• obsluha technických zařízení

Požadujeme:
• SOU bez maturity, příp. středoškolské vzdělání s maturitou
• znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6
• manuální zručnost, výhodou praxe v oboru
• komunikativnost, spolehlivost a znalost práce na PC (základní agenda)
• řidičské oprávnění sk. B a praxe v řízení podmínkou
• pečlivost a zodpovědnost za svoji práci

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• mzda 20 000 - 21 000
• možnost smlouvy na dobu neurčitou
• třísměnný provoz
• dotované závodní stravování
• zdravotně-preventivní program
• odměna za podíl na splnění ročního hospodářského výsledku
• pracovní obuv a oblečení vč. péče o ní
• příspěvek na penzijní připojištění
• slevy na ubytování v rámci mezinárodního hotelového řetězce a programu Cestujeme s AHR
• dobrá dostupnost (MHD, vlastní parkoviště)

Místo práce: Hotel Holiday Inn Brno, Křížkovského 20, 603 00 Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Bližší informace: Ing. Rudolf Šmíd, technický úsek, tel. 543 122 001.

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 7. 2018, 13:03

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj