Účetní - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AUSTRO Baumaschinen, s.r.o., renomovaný dovozce stavebních strojů a zařízení značek TEREX Trucks, ATLAS, HITACHI, MUSTANG, KATOIMER, HYDRARAM. Více informací na www.austrobaumaschinen.cz.

Náplň práce:
Příjem a evidence dodavatelských faktur, zaúčtování vč. dobropisů, vystavování platebních příkazů, sledování obchodního případu, účtování banky, účtování pokladny vč. valutové, požaduje a vyplácí výkazy výdajů za hotové, zahr. cestovní příkazy, zpracování DPH, silniční daně, zpracování výkazů pro Statistický úřad, příprava roční závěrky a spolupráce s daňovým poradcem a auditorem, měsíční závěrky, účtování skladu, majetku, měsíční analýzy ziskovosti prodaných strojů, výkonnosti serv. mechaniků, obchodníků, účtování leasingů, zápočtů, časového rozlišení, zúčtování záloh, rozpouštění vedlejších nákladů, dohadných položek, provádí inventury majetku dle příkazu jednatele, připravuje podklady pro úvěry, půjčky, investice, odpovídá za metodické vedení a kontrolu činnosti účtárny, zpracovává podklady pro provize obchodních zástupců atd.

Požadujeme:
• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
• praxe samostatné účetní nutná (odpovídající náplni práce)
• zkušenost s účetním programem PREMIER vítána
• znalost NJ/AJ výhodou
• komunikativnost, časová flexibilita
• odpovídající pracovní nasazení
• organizační schopnosti
• bezúhonnost, spolehlivost

Nabízíme:
• zaměstnání v zavedené
• stabilní a prosperující firmě
• podporu zkušeného kolektivu
• služební telefon

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: obchod@austrobaumaschinen.cz

Platnost inzerátu končí 6. 1. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 12. 2017, 09:33

Obor
Finance
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj