Truhlář – výroba oken

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je OKNA JUHA s.r.o. firma která již 18 let vyrábí Eurokna v profilech 68-92 mm, jednoduchá, špaletová a historická okna. Má nové i stálé zákazníky, pracuje na moderních výrobních zařízeních, je spíše firma rodinného typu a právě dokončuje modernizaci a rekonstrukci výrobního areálu.

Náplň práce:
Výroba eurooken a dveří 68-92 mm, jednoduchých, špaletových a historických oken a dveří.

Požadujeme:
SOU a vyšší, ŘP sk. B.
Hledáme zkušeného truhláře, klíčového pracovníka a tahouna týmu.

Nabízíme:
Odměna 30-35 000 Kč, vysoký náborový příspěvek. Na hlavní pracovní poměr, možno i na ŽL. Možnost firemního ubytování zdarma. Nabízíme výjimečné podmínky, pracoviště Babiná-Plasy.

Místo práce: Plasy – Babina, okres Plzeň-sever

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 8. 2018, 09:16

Obor
Výroba a provoz, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
hppx 1085