Truhlář / stolař - Brno-město

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost A.M.O.S. DESIGN s.r.o. s téměř 30. letou zkušeností při výrobě a dodávkách designových zakázkových interiérů.

Náplň práce:
Truhlář, stolař! To je přesně to co hledáme do naší výroby. Zručného vyučeného truhláře nebo stolaře, který se nebojí práce a umí zabrat, rád se učí novým výrobním postupům a sám je i hledá.

Požadujeme:
• vzdělání v oboru výhodou
• praxi s truhlařinou - výhodou
• ŘP sk. B - aktivní řidič - vítána
• znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) - vítána, ale není podmínkou

Nabízíme:
• práci na HPP - na dobu neurčitou
• práce v příjemném a sehraném výrobním týmu
• možnost rozvíjet svoji dovednost a kreativitu při realizaci výjimečných projektů
• výroba má evropskou úroveň
• stravenky
• motivující mzdové ohodnocení

Místo práce: Brno-město

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 25. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 7. 2019, 09:20

Obor
Ostatní
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj