Tester webových a Java aplikací - vhodné i pro studenty VŠ, absolventy a osoby na rodičovské dovolen

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Quadbase Systems, Inc. se sídlem v Santa Clara, CA, USA. Věnuje se vývoji univerzálních business intelligence systémů pro široké spektrum odvětví od strojírenství přes pojišťovací služby po zdravotnictví.

Náplň práce:
Manuální testování webové aplikací a Java klientských aplikací. Práce z domu na ŽL. Celý produkt včetně dokumentace je v angličtině. Bugy se zadávají v angličtině.
Výběrové řízení možno absolvovat z domu přes internet. V případě přijetí je nutná jedna osobní návštěva z důvodu podpisu smlouvy v centru Českých Budějovic (smlouva v Češtině). Další osobní schůzky nejsou vyžadovány.

Požadujeme:
• samostatnost
• aktivní živnostenský list
• schopnost napsat SQL SELECT dotaz
• schopnost zprovoznit alespoň MySQL databázi pro účely testování
• ochota využívat vlastní PC k práci
• možnost odpracovat alespoň 60 hodin měsíčně
• dlouhodobá spolupráce (10 a více měsíců)
• schopnost porozumět anglicky psanému textu
• schopnost anglicky popsat technický problém

Nabízíme:
• dlouhodobou spolupráci
• možnost povýšit na jiné pozice
• práce na ŽL
• flexibilní pracovní doba
• hodinová finanční odměna závisí na Vašich schopnostech a zkušenostech
• vhodné i pro VŠ studenty, čerstvé absolventy nebo osoby na rodičovské dovolené

Místo práce: práce z domu (home office)

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 29. 10. 2018, 16:19

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 470
testerx 10
webx 17
Javax 39