Tesař na stavby dřevostaveb - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DŘEVOSTAVBY BISKUP, s. r. o. - zabývající se individuální výstavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb z ekologických masivních dřevěných panelů.

Více informací o společnosti naleznete na www.drevostavbybiskup.cz.

Náplň práce:
• výroba, příprava a montáž dřevěných konstrukcí a dřevostaveb

Požadujeme:
• min. vzdělání vyučen - vhodné i pro absolventy (nejlépe v oboru)
• praxe výhodou - nikoliv podmínkou
• chuť pracovat
• aktivní a kladný přístup ke svěřeným úkolům
• manuální zručnost, pečlivost
• flexibilitu
• orientaci ve stavebních výkresech výhodou
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• zaměstnanecký poměr
• mzdové ohodnocení na základě dovedností a praxe
• zaškolení samozřejmostí
• příjemný kolektiv
• trvalá práce po celý rok
• práce i v terénu
• stravenky/cestovní náhrady

Místo práce: zejména v okolí Prahy, ale také stavby po celé ČR (mimo Moravu), ojediněle i v zahraničí - provozovna: Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy - okres Praha-západ

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@drevostavbybiskup.cz nebo tel.: +420 318 695 122 - Ing. Jaroslav Jiruška.
Vytvořeno: 6. 9. 2021, 13:53

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha - Západ