Telefonist/ka Chrudim

Máte rádi telefonický kontakt s lidmi a hledáte stálou práci?

Jako podporu pro poradny Světa zdraví hledáme TELEFONIST/KU.

Ve Světě zdraví pomáháme našim klientům žít lehčí a spokojenější život pomocí úpravy stravovacích návyků. Baví Vás práce s lidmi? Jsou za Vámi vidět pracovní výsledky? Pak možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?
• budete podporou našich výživových poradců
• telefonické kontaktování existujících klientů a jejich pozvání do poradny
• nejedná se o prodej po telefonu

Pro dobrý výkon budete potřebovat:
• aktivitu a samostatnost
• výborné komunikační schopnosti a zájem o práci s lidmi
• spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu
• vztah ke zdravému životnímu stylu výhodou
• zkušenost s telefonováním není nutnou podmínkou

Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout?
• zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě
• naše práce má smysl – pomáháme lidem žít zdravěji
• budete podporou pro špičky v oblasti výživového poradenství
• dlouhodobou a perspektivní spolupráci (možnost růstu -> na pozici vedoucí týmu)
• odměny dle objemu vykonané práce a dosažených výsledků
• zajištěnou klientelu
• jednosměnný provoz
• máme otevřeno jen v pracovních dnech

Je libo ještě něco navíc?

Bonusy, sleva na výrobky a služby, školení, firemní akce, to vše je samozřejmostí. Čeká na vás profesionální, moderní prostředí s individuálním přístupem nejen ke klientům, ale i k zaměstnancům.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak se těšíme na Vás životopis s fotografií. Můžete ho zaslat jako odpověď na tento inzerát nebo zavolejte na tel. číslo 605 564 665 (kontaktní osoba: Bc. Nikola Kratinová).
Vytvořeno: 10. 11. 2017, 14:42

Ing. Petr Němec

Raffaelova, 1989/1
100 0 Praha 10
605564665
www.svet-zdravi.cz
Obor
Telekomunikace
Plat
15-25000
Lokalita
Chrudim

Telefon
605564665