Technolog / Technoložka výroby

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je rodinná společnost HAKEL spol. s r.o., z Hradce Králové.
Více jak 25 let navrhují, vyrábějí a dodávají svodiče přepětí a hlídače izolačního stavu. Na svět se dívají realisticky a ne jenom skrz technické parametry produktů a schémata zapojení.

Více informací o společnosti naleznete na www.hakel.cz.

Náplň práce:
• tvorba technologických postupů nových a inovovaných výrobků
• spolupráce s oddělením konstrukce při konstrukci nových výrobků
• výroba prototypů a vzorků
• výroba a navrhování přípravků výrobní technologie
• další práce související se zaváděním nových výrobků a technologií

Požadujeme:
• vzdělání SŠ elektrotechnického směru s maturitou
• organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost
Výhodou
• odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb, §6.
• praxe na stejné či velmi obdobné pozici ve výrobní společnost
• dobrá znalost v programu Microsoft Word a Microsoft Excel
• znalost s IS Helios
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• práci na HPP ve stabilní české společnosti s 25 letou tradicí
• mzdové ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč
• příspěvek na stravování ve firemní jídelně
• příspěvek na penzijní připojištění
• 5 dní zdravotního volna "Sick days"
• jednosměnný provoz s částečně flexibilní pracovní dobou
• měsíční obratové bonusy odvíjející se od výsledků firmy

Místo práce: Bratří Štefanů 980 - Hradec Králové

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@hakel.cz - Jitka Hladíková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 7. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 6. 2021, 14:11

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj