Technik zkušeben pro zkušebny leteckých motorů - Hradec Králové

Fakulta strojní ČVUT v Praze přijme zaměstnance na pozici TECHNIK ZKUŠEBEN pro zkušebny leteckých motorů (Hradec Králové).

Více informací o fakultě naleznete na www.fs.cvut.cz.

Náplň práce:
• aktivní účast při přípravě, realizaci a vyhodnocování vývojových zkoušek letecké techniky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů, dle technické dokumentace
• technická obsluha zařízení a měřicích jednotek ve zkušebnách
• zpracování technologických postupů pro zkoušení specifických letadlových celků
• řádné vedení příslušné dokumentace související s provozem zkušeben (deníky, formuláře, protokoly atd.)
• provádění a ověřování kalibrace měřících zařízení na zkušebně
• spolupráce s kontrolními a auditními orgány v případě kontroly na projektu
• dodržování všech relevantních platných předpisů (leteckých, BOZP, apod.)
• verbální a písemná komunikace í v anglickém jazyce
• podávání návrhů na opatření směřujících k trvalému navyšování bezpečnosti a efektivity práce a k odstranění závad

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání technického typu zakončené maturitní zkouškou
• min. 1 rok praxe s řízením a prováděním zkoušek leteckých motorů na zkušebně leteckých motorů
• komunikační znalost českého a anglického jazyka
• samostatnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost týmové spolupráce
• schopnost rychle se orientovat v nové problematice, aktivní přístup k řešení problémů
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• práci na zajímavých projektech a dlouhodobou perspektivu na unikátních zkušebnách
• možnost osobního rozvoje a profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání)

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Nástup: možný ihned

Požadované dokumenty:
• strukturovaný životopis
• motivační dopis (max. 1 A4)
• doklad o vzdělání a trestní bezúhonnosti lze předložit před podepsáním pracovní smlouvy

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 28/2/2023
na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6
na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz.

Na obálku, popř. v předmětu emailu uveďte: „TECHNIK ZKUŠEBEN HRADEC KRÁLOVÉ“

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněno písemnou formou.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 28. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 1. 2023, 13:11

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Hradec Králové