Technik - servisní mechanik

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost GLENTOR s.r.o. - vyvíjí, vyrábí a dodává svým zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. Více informací naleznete na www.glentor.cz.

Náplň práce:
• výroba a opravy vysokotlakých hydraulických hadic v dílenském provozu i v terénu
• prodej hydraulického příslušenství – armatury, koncovky, rychlospojky, manometry apod.
• zaškolení provedeme

Požadujeme:
• vzdělání strojírenského zaměření (SO, USO)
• samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem
• praxe v oboru hydraulické systémy výhodou
• znalost AJ nebo NJ výhodou
• podmínkou znalost práce na PC (MS Office) + řidičský průkaz sk. B
• praxe v obchodní činnosti vítána

Nabízíme:
• po zaškolení samostatnou práci v mladém kolektivu
• perspektivu trvalého odborného a profesního růstu
• pravidelný kontakt se zahraničními obchodními partnery
• konkurenční platové podmínky

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zelinsky@glentor.cz nebo volat na tel. č. 602 702 700.

Platnost inzerátu končí 21. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 2. 2018, 17:11

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 1014
servisx 500