Technik - Produktový a marketingový specialista / specialistka - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VERDER s.r.o. - mezinárodní výrobce průmyslových čerpadel a zařízení.

Více informací o společnosti naleznete na www.verder.cz.

Náplň práce:
• podpora prodeje a propagace svěřených produktů
• analýza zjištěných potřeb zákazníků a na jejich základě navržení řešení
• spolupráce při tvorbě a realizaci produktových plánů a strategií
• spolupráce se servisním technikem na vyhodnocování oprav a specifikací náhradních dílů
• vedení technicko-obchodních jednání se zákazníky i dodavateli
• vedení obchodně-administrativní agendy
• poskytování technického poradenství zákazníkům
• příprava kalkulací a nabídek svěřených produktů
• příprava marketingových akcí společnosti
• spoluodpovědnost za webovou prezentaci a aktualizaci webových stránek
• zpracování přijatých objednávek
• průběžná aktualizace technických podkladů v databázi

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání technického směru nebo chemicko-technologický obor - vhodné i pro absolventy
• znalost AJ - komunikativní úroveň
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B
• flexibilita a odolnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• zázemí v mezinárodní společnosti
• příležitost k seberealizaci
• mobil
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní pojištění
• přátelské prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení
• týden dodatkové dovolené
• příspěvek na dopravu

Místo práce: Praha 9 (metro B - Rajská zahrada)

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hana.kreidlova@verder.cz
Vytvořeno: 13. 10. 2021, 16:02

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Marketing, reklama, média, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha