Technik obchodního oddělení v oblasti prodeje nákladních vozidel

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost autorizovaný dealer nákladní techniky s dlouholetou působností v regionu.

Náplň práce:
• kontaktování nových i stávajících zákazníků
• technická podpora zákazníků
• vyhledávání obchodních příležitostí za účelem prodeje

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání v oboru technickém nebo obchodním
• praxe v obchodní činnosti
• znalost práce s PC - MS Office, internet, e-mail
• řidičský průkaz B (C výhodou)
• znalost nákladní dopravy
• výborné komunikační a prezentační schopnosti
• samostatnost a bezúhonnost

Nabízíme:
• práce na HPP
• mzdové ohodnocení 25.000 Kč až 50.000 Kč + osobní ohodnocení
• služební auto, PC a mobilní telefon
• zázemí v prosperující firmě
• kancelář
• profesionální zaškolení a pravidelné školení

Místo práce: Průmyslová zóna Mošnov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 6. 2018, 14:52

Obor
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 977
obchodx 3024
hppx 915