Technik kvality

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující odborná výrobní a montážní firma ELEKTROLINE a.s. působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství, přední výrobce elektronických systémů pro tramvajovou dopravu, česká firma exportující na všechny světové kontinenty.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.elektroline.cz

Náplň práce:
Naše společnost přijme do střediska Technické kontroly technika kvality pro kontrolu kvality dílů a materiálů. Očekává se schopnost spolupráce při řešení zjištěných vad výrobků.

Požadujeme:
• SŠ obor strojní
• 3 roky praxe na kontrole výrobků
• dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
• znalost používání základních měřidel a schopnost učit se složitější měření
• znalost práce na PC (MS Word, Excel)
• samostatnost i schopnost pracovat v týmu
• pečlivost

Nabízíme:
• prostředí stabilní firmy
• podporu všestranného profesního růstu
• přátelský kolektiv
• stravenky, cestovní náhrady, příspěvky na pojištění, Cafetérie a další benefity patří k péči o zaměstnance, která je stabilní součástí firemní sociální politiky

Místo práce: ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: brunova@elektroline.cz

Platnost inzerátu končí 19. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 19. 9. 2017, 16:09

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 870
kvalitax 113
hppx 627