Technik BOZP a PO - vhodné i pro důchodce

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Ústav pro péči o matku a dítě - špičkové zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování zdravotních služeb v základních oborech gynekologie a porodnictví a neonatologie a v řadě komplementárních oborů, které úzce souvisí s péčí o ženu a dítě. Patří mezi jedno z největších gynekologicko-porodnických a novorozeneckých pracovišť v České republice.

Více informací o společnosti naleznete na www.upmd.cz.

Náplň práce:
• komplexní zajištění odborné, metodické, kontrolní a poradenské činnosti v oblasti BOZP a PO
• vedení agendy pracovních úrazů a nemocí z povolání
• tvorba a aktualizace interních směrnic, předpisů a dokumentace v souladu s platnou legislativou
• kontrola a dohled dodržování předpisů o BOZP a PO na pracovišti, vyhodnocování rizik a předkládání návrhů na opatření a zlepšení v této oblasti
• zajištění vstupních, periodických a zákonných školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků
• komunikace s kontrolními orgány
• práce v jednosměnném provozu od pondělí do pátku

Požadujeme:
Znalosti a dovednosti:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• podmínka osoba odborně způsobilá - OZO BOZP dle zákona 309/2006 Sb.
• podmínka osoba odborně způsobilá - OZO PO dle zákona č. 133/1985 Sb.
• znalost MS Office na střední úrovni
• spolehlivost, samostatnost, asertivní chování, dobré komunikační a organizační schopnosti
Výhodou:
• praxe na obdobné pozici ve státní sféře
• znalost problematiky kvality ve zdravotnictví

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s tradicí na HPP
• mzdové ohodnocení 33 000 - 44 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností)
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, na penz. připojištění, jazykové kurzy, odměny při životních a pracovních jubileích, možnost rekreace v podnikovém zařízení na horách, příspěvek na Multisport kartu, školka pro děti zaměstnanců, sleva v ústavní lékárně, zvýhodněný internet a mobilní tarif apod.)
• podpora dalšího vzdělávání
• samostatnou práci

Místo práce: Praha

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@upmd.eu nebo tel.: 296 511 800/240 - Ing. Gabriela Andělová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 5. 2022, 16:21

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
33 000 - 44 000 Kč/měsíc
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 696
BOZPx 9
POx 2
výrobax 638
BOZPx 9
POx 2