Technický pracovník do oddělení rotačních pecí - konstrukce / projekce / servis

IKN Czech s.r.o.

Firma IKN Czech vznikla v roce 2013 vyčleněním skupiny pracovníků ze společnosti PSP Engineering.
IKN Czech je nová mladá firma, která však čerpá z mnohaletých zkušeností našich předchůdců.
Zabývá se čtyřmi základními činnostmi:

1. Návrhem a dodávkami pecních linek a jejich komponent zejména pro cementářský průmysl.
2. Návrhem a dodávkami různých druhů bubnových sušičů pro cementářský a chemický průmysl.
3. Servisní činností zaměřující se zejména na rotační pece a bubnové sušiče.
4. Dodávkami náhradních dílů rotačních pecí, výměníků a bubnových sušičů.

Úzce spolupracujeme s našimi kolegy z IKN GmbH, PSP Engineering a PSP Machinery.

Více informací o společnosti naleznete na www.iknczech.cz.

Náplň práce:
• návrhy a konstrukce strojů a zařízení pro cementářský a chemický průmysl
• podílení se na vývoji a inovacích
• podpora prodeje a výroby
• komunikace se zákazníky, externími firmami a subdodavateli
• podpora při tvorbě průvodní dokumentace (návody k obsluze, seznamy náhradních dílů …)
• dohled při montáži a uvádění zařízení do provozu
• měření a ustavení rotačních pecí během provozu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technické vzdělání strojírenského zaměření nebo praxe na obdobné pozici
• práce v Autodesk Inventor, znalost Autodesk Vault - výhodou
• samostatnost a vlastní iniciativa
• komunikační dovednosti a týmová práce
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• ŘP sk. B
• ochota cestovat nutná

Nabízíme:
• zázemí středně velké rodinné firmy v Německu s pobočkami po celém světě
• spolupráce na projektech a technologiích, které celosvětově určují nejmodernější trendy
• zajímavá a pestrá práce bez stereotypů
• práce v kanceláři i na cestách
• individuální zaškolení
• flexibilní pracovní doba v malém kolektivu
• týden dovolené navíc
• příspěvek na stravování, pojištění a jazykové kurzy

Místo práce: Přerov - Olomoucký kraj

Termín nástupu: dle možností po dohodě co nejdříve

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@pspeng.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 1. 2023, 15:03

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Přerov