Technicko - obchodní zástupce - celá ČR

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je středně velká obchodní společnost R. D. I. společnost s ručením omezeným - zastupující na českém trhu několik italských strojírenských firem, zabývající se prodejem nejmodernějších výrobních technologií v oboru zpracování trubek, profilů a plechu hledá do svého týmu.

Náplň práce:
• prodej technologií na zpracování trubek, profilů a plechu
• komunikace se zákazníky, technické poradenství
• zaškolení v zahraniční centrále
• časté cestování na území ČR
• spoluúčast na pořádání prezentačních akcí/veletrzích

Požadujeme:
• vzdělání technického směru SŠ/VŠ
• znalost AJ nebo NJ podmínkou, IJ výhodou
• samostatnost, odpovědnost, flexibilita
• pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word)
• praxe na obdobné pozici výhodou
• ŘP sk. B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• obchodního ducha a ochotu učit se nových věcem

Nabízíme:
• zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
• zajímavou práci v přátelském kolektivu
• další profesní vzdělávání a osobní rozvoj
• práci na hlavní pracovní poměr
• školení v zahraniční centrále
• automobil, telefon, notebook
• odpovídající mzdové ohodnocení

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: asistentka@rdisro.cz nebo na tel. číslo 326 326 230.

Platnost inzerátu končí 6. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 6. 6. 2018, 15:34

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3107
prodejx 1719
technikax 1499