Svářeč / potrubář

Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.

Jsme výrobcem a distributorem tepla. Dodáváme teplo a teplou vodu do přibližně 30 000 bytů a pro nebytové objekty jako jsou školy, obchodní centra, zdravotní střediska, penziony, domovy důchodců apod.

Více informací o společnosti naleznete na www.thmu.cz.

Náplň práce:
• instalační, topenářské, zámečnické a izolatérské práce na montážích a opravách ÚT a TUV
• montáž a demontáž kotlů s příslušenstvím
• opravy rozvodného potrubí, armatur, tepelných izolací
• nátěry opravovaných potrubních rozvodů
• svářečské práce

Požadujeme:
• vzdělání min. vyučení
• zkoušky na sváření elektrodou, plamenem, státní zkouška výhodou
• zkušenosti se spojováním potrubních systémů
• schopnost práce s dokumentací
• odpovědnost, samostatnost
• vysoké pracovní nasazení
• ŘP B

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu
• pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
• 5 týdnů dovolené
• možnost příspěvku zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění
• příspěvek na stravování
• příspěvek na rekreaci
• indispoziční volno

Místo práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: od 1. 10. 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš struktoruvaný životopis s popisem průběhu dosavadní odborné praxe a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hedvika.buresova@thmu.cz nebo adresu: Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o., Malátova 2437/11, 400 11 Ústí nad Labem.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 6. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 9. 2022, 16:22

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Ústí­ nad Labem