Svářeč - Moravské Budějovice

BAST s.r.o. Jsme výhradně česká firma, která je na trhu více jak 20let a postupně se rozrostla na cca 210 zaměstnanců. Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií.

Náplň práce:
• svařování

Požadujeme:
• SOU a chuť pracovat pro BAST
• praxi optimálně s certifikátem ISO 9606-1, OCEL, metoda MAG =135, TIG=141
(materiálová skupina 1,2)
praxi optimálně s certifikátem ISO 9606-1, NEREZ, metoda TIG=141, MAG=135
(materiálová skupina 8)
praxi optimálně s certifikátem ISO 9606-2, AL, metoda MIG =131, TIG=141
(materiálová skupina 22,23)

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci
• zaučení
• odpovídající mzdové ohodnocení
• stravenky, dotovaný sport a kulturní akce

Místo práce: Moravské Budějovice - obec Třebíč

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pro více informací volejte oddělení personalistiky: Tel.: 568 408 511, Mob.: 724 922 499

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: splichalova.eva@bast.cz

Platnost inzerátu končí 2. 10. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 9. 2019, 11:24

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Vysočina