Svářeč kovů - Kyjov

Zprostředkováváme personální inzerci pro společnost Vetropack Moravia Glass Kyjov - dceřiná společností mezinárodního koncernu na výrobu obalového skla.

Náplň práce:
• provádí opravy sklářských forem, jejich leštění a kontrolu před a po opravě

Požadujeme:
• výuční list v oboru mechanik-zámečník nebo v příbuzných technických oborech
• svářečské průkaz – elektroda a plamen
• ochotu učit se nové věci, pečlivost, odpovědnost a spolehlivost
• práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu (bez nočních směn)

Nabízíme:
• pracovní doba 37,5h/týden
• mzdové ohodnocení 30.400 - 40.000 Kč podle délky zapracování
• odpovídající mzdové ohodnocení
• benefity dle platné kolektivní smlouvy: dovolená 25 dnů, penzijní připojištění 800Kč/měsíc, po roce pracovního poměru životní pojištění, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na letní, zimní nebo dětské rekreace, odměny za pracovní a životní výročí, poukázky na masáže, příspěvek dárcům krve, čištění pracovních oděvů zdarma

Místo práce: Kyjov - okres Hodonín

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 22. 3. 2019, 12:34

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj