Švadlena - krejčovské opravy pracovních oděvů - vhodné i pro maminky na mateřské nebo ženy v důchodu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Korál servis Litoměřice - zabývající se průmyslovým praním a čištěním pracovních oděvů, pracovních rukavic a čištěním kusových koberců.
Zákazníky jsou všechny provozy, kde se používají pracovní oděvy (montérky, pracovní trička atd. …). Tyto služby poskytují již od roku 1997.

Náplň práce:
• pracovní oděvy vypereme nebo vyčistíme a některé z nich je potřeba krejčovsky opravit - výměna zipu, přišití knoflíků na knoflíkovačce, oprava švů, zacelení děr atd.
• nejedná se o práci pouze na jedné operaci - práce je rozmanitá a pestrá - pro různé zákazníky
• kolektiv šiček je tříčlenný a je součástí kolektivu celé prádelny (cca 11 pracovnic)

Požadujeme:
• zručnost
• určitou zkušenost v oboru
• spolehlivost a poctivé provedení práce
• aktivně se podílet na každodenní organizaci zadané práce
• vzájemnou pomoc a nekonfliktnost

Nabízíme:
• práci na HPP nebo zkrácený úvazek
• přátelské pracovní prostředí
• moderní provoz se zázemím
• mzda 14 300 + 2 200 prémie + odměny v rozsahu 500 - 1 500 Kč
• perspektiva nárůstu platu v souvislosti s rozvojem a výsledky celého provozu
• odměňování při zkrácené pracovní době vychází z výše uvedených platových podmínek
• stravenky
• jednosměnný provoz pondělí – pátek (6.00-14.30)
• přivítáme i maminky na zkrácenou pracovní dobu nebo ženy nebo ženy v důchodu

Místo práce: Litoměřice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mares@koralservis.cz

Platnost inzerátu končí 1. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 2. 2019, 14:15

Obor
Ostatní
Plat
Lokalita
Ústecký kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP