Strojník sklářských zařízení - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost.

Náplň práce:
• obsluha a seřizování sklářských automatů
• kontrola kvality výroby a odstraňování závad na výrobcích

Na všechna naše zařízení vás zaškolíme. Máme propracovaný systém školení formou interního kurzu, který trvá přibližně 7 měsíců. Kurz zahrnuje jak praktickou výuku na pracovišti pod dohledem mentora, tak také teoretickou výuku a závěrečnou zkoušku. Pozice strojníka sklářských zařízení je pro nás klíčová, a proto k ní tak i přistupujeme. Zaškolení našich strojníků nás ale stojí čas i peníze, a tak očekáváme, že u nás po ukončení kurzu vydržíte minimálně 3 roky. Tento závazek stvrzujeme dohodou o prohloubení kvalifikace.

Požadujeme:
• výuční list (ideálně v oboru zámečník nebo v příbuzném technickém oboru) - vhodné i pro absolventy
• základní znalost práce na PC
• ochotu pracovat ve třísměnném nepřetržitém provozu
• chuť přiučit se něco nového - bez ní to v našem kurzu nepůjde
• stabilita - hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci
• odpovědnost a spolehlivost - to, co vy vyrobíte, už následně nedokáže nikdo opravit

Nabízíme:
• pracovní dobu 37,5 h / týden
• práci na HPP v třísměnném nepřetržitém provozu, za kterou nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a spoustu zajímavých benefitů dle platné kolektivní smlouvy
• 25 dnů dovolené
• 13. a 14. mzdu
• příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč / měsíc
• stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele na všech směnách
• příspěvek na letní, zimní nebo dětské rekreace ve výši až 10.000 Kč
• odměny za pracovní a životní výročí
• očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
• poukázky na masáže
• příspěvek dárcům krve
• čištění pracovních oděvů zdarma

Místo práce: Kyjov - okres Hodonín

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, popřípadě volejte na telefonní číslo 607 066 710.

Platnost inzerátu končí 8. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 10. 2020, 16:05

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj