Strojník a řidič

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zahradnická společnost OK GARDEN s.r.o. - není dlouhodobě průměrnou firmou a svou pozornost věnuje stále náročnějším projektům v oblasti realizací sadových úprav pro veřejný sektor a stavební společnosti po celé ČR – městské a zámecké parky, biokoridory, aleje, biocentra, zelené střechy, zeleň v intravilánu aj.

Náplň práce:
• obsluha strojního vybavení a vozového parku: nakladače Kramer a Bobcat, štěpkovač Pezzolato (nesený za traktor) a Vermeer, malotraktor VIVID + příslušenství na obdělání půdy, mulčovač, podkop atd., pásová pařezová fréza Vermeer, drážkovač Vermeer, nákladní vůz Nisan + kontejnery, minibagr aj.
• hledáme člověka, který nečeká, až mu práci přidělí, ale je schopný samostatně plnit stanovené povinnosti a sám přichází s nápady na zlepšení

Požadujeme:
• uspějí ti, co mají řidičský průkaz skupiny C a výhodu mají ti, co mají navíc platný profesní průkaz a průkaz strojníka
• znalost údržby a servisu strojů vítána

Nabízíme:
Je pro Vás důležité pracovat ve stabilní firmě, která se může pochlubit svými výsledky, má schopný tým lidí a spravedlivé odměňování? Nástupní plat od 20 000 Kč čistého podle toho co umíte.

Místo práce: Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 8. 2018, 11:15

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
http://www.jobsystem.cz/
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Doprava, Průmysl  
Plat
0  
Lokalita
Středočeský kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224819391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás