Strojní zámečník – montáž válců - Náchod, Jaroměř, Rychnov nad Kněžnou, Dvůr Králové nad Labem

Pracovní náplň:

provádí montážní práce dle technologických návodů
plní úkoly zadávané vrchním mistrem a směnovým mistrem střediska montáže

Požadujeme:

vyučen automechanik, opravář zemědělských strojů nebo ve strojírenském oboru případně ukončené středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenskou výrobu
praxe vítána
orientace ve výrobní dokumentaci
řidičské oprávnění skupiny C nebo T vítáno
samostatnost, spolehlivost
nástup – ihned

Za dobře odvedenou práci vám nabízíme:

perspektivní zaměstnání
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
pružná pracovní doba 37,5 hod. týdně
motivující finanční ohodnocení, roční výkonnostní odměna vázaná na hospodářský výsledek společnosti
pracovní poměr na dobu neurčitou
benefity společnosti: příspěvek na dojíždění, penzijní spoření, kafetérie 700 bodů měsíčně
zvýhodněné stravování v sídle zaměstnavatele, zvýhodněné volání
možnost vzdělávání a odborného rozvoje, firemní kurzy anglického jazyka
5 týdnů dovolené

Poznámka
Ammann je předním dodavatelem stavebních strojů, systémů a služeb s klíčovými kompetencemi v oblasti asfaltu a silničního stavitelství na celém světě. Společnost vyvíjí a vyrábí stroje a zařízení pro zpracování asfaltu, betonu a kamene /zeminy a rovněž i pro další aplikace v oblasti zhutnění půdy.

Aktuální pozice: https://www.budammann.cz/nabidky-prace/
#budammann - https://www.budammann.cz/
Vytvořeno: 5. 9. 2018, 10:55

Mgr. Petr Kmošek

Milheimova 1217
53002 Pardubice
605733267
www.kmosek.com
Obor
Výroba a provoz
Plat
23000
Lokalita
Náchod
Kontaktní osoba
Petr

Telefon
605733267