Strojní konstruktér - Louny

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PATOK a. s., poskytovatel služeb v oblasti odpadů a čištění se zaměřením především na průmyslové odpady (teplárny, chemické závody, strojírenské podniky aj.), na stavební práce týkající se kanalizace a vodovodů, na sanační práce, ale též na sběr a zpracování nebezpečných odpadů.
Na základě dlouholetých zkušeností s provozem speciálních vozidel (zejména sacích bagrů, kombinovaných kanalizačních čističů i sacích vozů s hybridním pohonem) a ve spolupráci s německou firmou SINZ – Fahrzeugbau GmbH zahajuje od roku 2018 výrobu nástaveb ve formě malosériové výroby s důrazem na plnění individuálních požadavků zákazníků.

Náplň práce:
Práce v nově vznikajícím výrobním týmu průmyslových nástaveb speciálních nákladních vozidel. Tvorba komplexní výrobní dokumentace v AutoCAD a Autodesk Inventor. Návrhy technického řešení nástaveb. Aktivní, tvůrčí a kreativní práce od vývoje nových strojů, přes montáž, rozvoj výroby až po samotný provoz.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (nebo středoškolské s praxí) – obor strojní.
• Praxe není nutnou podmínkou.
• Znalost softwaru AutoCAD a Autodesk Inventor.
• Vzdělání v oblasti strojírenství.
• Zájem o práci na projektech vývoje námi vyráběných strojů a dlouhodobý rozvoj.

Nabízíme:
Možnost být u vzniku nové malosériové výroby – výzva pro každého tvořivého, ambiciózního a přemýšlivého člověka, schopného dotáhnout nápad od počátku až do konce. Mzdu odpovídající praxi a dosahovaným výsledkům. Podnikové benefity.
• Hrubá mzda 26 000 - 35 000 Kč.
• Práce v kolektivu zkušených pracovníků.
• Osobní rozvoj a další vzdělávání v našem oboru.

Místo práce: Louny

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 2. 2018, 14:30

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Ústecký kraj