Stavbyvedoucí / technik pro výstavbu plynovodů

Moravský Plynostav,a.s.

Stabilní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti výstavby plynovodů, hledá do svého týmu kolegu na pozici mistr výroby, stavbyvedoucí.

Více informací o společnosti naleznete na www.mopl.cz.

Náplň práce:
• zajišťuje stavebně-montážní práce na svěřených stavbách dle projektové dokumentace
• odpovídá za dodržování technologických postupů a kvality prací dle platných předpisů
• zabezpečuje dodržování předpisů BOZP, PO a předpisů na ochranu ŽP
• odpovídá za plnění sjednaných termínů dle uzavřených smluv
• připravuje podklady pro fakturaci
• odpovídá za předávání staveb

Požadujeme:
• SPŠ stavební nebo strojní, SOU stavební s maturitou
• řidičský průkaz sk. B
• v případě zájmu zaškolíme i absolventy bez praxe

Výhodou:
• praxe v oboru výstavby inženýrských sítí
• autorizace podle zákona ĆNR č. 360/1992 Sb. v oboru technologická zařízení staveb
• zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:
• pracovní pozici ve firmě, která má pevné postavení v plynárenství
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• 13. plat, mimořádné odměny
• zajímavý příspěvek na penzijní připojištění
• zapracování v dobrém kolektivu zkušených kolegů
• rychlý kariérní postup a tím i vyšší platové ohodnocení

Mzdové ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč/měsíc.
• každoroční valorizaci mzdy

Místo práce: Zastávecká 371, 665 01 Rosice u Brna - okres Brno-venkov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: buchtova@mopl.cz.

Další informace na telefonním čísle 604 452 816 - Zdeňka Buchtová.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­
Plat
45 000 - 55 000 Kč/měsíc
Lokalita
Brno - venkov