Stavbyvedoucí s prostorem pro osobní život - Praha - Stodůlky

ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí v Praze, jsme dobře vybavená nevelká firma s 30tiletou historií, nově příchozího stavbyvedoucího rádi zaučíme a v počátcích podpoříme.

Více informací o společnosti naleznete na www.elpo.cz.

Náplň práce:
• vedení celé stavby - od převzetí staveniště do předání hotového díla
• organizování pracovníků, strojů, materiálu a pracovních postupů na zemních pracích, pokládce kabelů a terénních úpravách
• zodpovědnost za řádný průběh stavby

Požadujeme:
• SŠ vzdělání stavební nebo elektro
• min. 3 roky praxe ve stavebnictví
• organizační schopnosti
• vztah ke stavařině
• technické myšlení
• praxe na inženýrských sítích je vítána, není však podmínkou

Nabízíme:
• práci na HPP - pevná pracovní doba, v pátek končíme ve 13 hodin.
• dobré firemní zázemí a strojové vybavení
• zaučení a pomocnou ruku v začátcích
• 13. plat
• stravné
• příspěvek na dovolenou a penzijní pojištění
• auto s parkováním doma
• Multisport kartu, atd.

Mzdové ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Praha - Stodůlky

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, volejte, pište, uvítáme, když pošlete životopis - 721 844 524, elpo@elpo.cz.
Rádi se s Vámi setkáme, předvedeme Vám pracoviště a vzájemně se osobně poznáme.
Vytvořeno: 3. 1. 2023, 11:44

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Stavebnictví­
Plat
45 000 - 55 000 Kč/měsíc
Lokalita
Praha