Stavbyvedoucí - Praha a střední Čechy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost DEREZA, s.r.o. zabývající se pozemními stavbami.

Náplň práce:
• Spolupráce na vedení technické dokumentace staveb
• Organizace a řízení stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace
• Zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, operativní řešení vzniklých problémů
• Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací
• Vedení stavebního deníku
• Komunikace s investory

Požadujeme:
• SŠ/VŠ stavební směr, praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• Orientace v chodu stavebního provozu
• Znalost práce s PC
• Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost
• Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:
• Finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
• Notebook, telefon
• Práce na živnostenský list / IČO nebo pracovní smlouva

Místo práce: Praha a střední Čechy

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Platnost inzerátu končí 25. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 1. 2018, 16:42

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha