Stavbyvedoucí / Hlavní stavbyvedoucí pro Prahu a pro Brno

Společnost UNISTAV CONSTRUCTION a.s. patří do exkluzivní skupiny společností v ČR, které splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení podle statistického modelu Bisnode, zabývá se stavebními službami. Výsledky našich prací získaly mnoho ocenění, patří mezi ně například Stavba roku, ocenění časopisu Stavitel nebo také Cena svazu podnikatelů ve stavebnictví. Budujeme solidnost firmy, orientujeme se na budoucnost a perfektní služby. Základem je důvěra ve spolupráci v naší společnosti i mimo ni. Dbáme na dobré vztahy s kolegy, dodavateli i zákazníky. Pojďte do toho s námi.

Náplň práce:
• koordinovat a řídit stavební práce
• plánovat, vést a vyhodnocovat práce svěřeného pracovního týmu
• kontrolovat dodržování technologických postupů stavby a dodržování BOZP
• zajišťovat materiálové a technické zabezpečení
• inventarizovat materiál
• přebírat a předávat staveniště
• komunikovat s investorem a dodavateli staveb
• evidovat příslušné doklady a vést stavební dokumentaci

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání, pozemní stavitelství nebo na stavebnictví, geodézii a kartografii
• praxe min. 2 roky
• zkušenost s vedením stavebních projektů
• čtení stavebních výkresů a používaní stavební dokumentace
• znalost systémů a standardů kvality ve stavebnictví
• znalost práce s PC, stavařskými programy Buildpower, RTS, AutoCAD, Excel, Word na uživatelské úrovni podmínkou
• ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme:
• práci na HPP nebo ŽL
• zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti
• přátelský pracovní kolektiv
• motivační platové podmínky doplněné měsíčními prémiemi a doplňkovou roční prémií
• profesionála, který Vás zaučí, bude Vám zpočátku nápomocen a vedle kterého můžete
růst
• automobil, mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
• 20 dnů dovolené, 5 dnů sick days
• stravenky ve výši 105 Kč
• Multisport kartu
• podporu dalšího vzdělávání, odborného i manažerského růstu
• společné firemní akce

Místo práce: U Sluncové 666/12a, Praha - Karlín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 29. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 29. 4. 2021, 10:44

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha